Back to Question Center
0

Malalt Tarafından Yapıcı Tavsiye Bu Malware'ten Uzak durmanızı sağlar

1 answers:

Kötü amaçlı yazılımlar, internet tarayıcısı kullanılarak bilgisayarlara yayılan böcekleri belirtir. Kısacası, bir bilgisayarı yok etme potansiyeli olan kısa bir zararlı yazılım şeklidir. Bu nedenle, hackerlar tarafından yayılmış bir hastalık gibi davranır.

Ponemon Institute araştırması, malware'in neredeyse yüzde elli beşinin internet tarayıcısında olduğunu ortaya koymaktadır. Gerçekte, korsanların, bakiyeye göz atarken kişisel banka detaylarına erişmeleri mümkündür. Bu nedenle, güvenlik açığından kaçınmak için bilgisayar yazılımının sürekli güncellenmesi gereklidir.

Alexander Peresunko, Semalt Müşteri Başarı Yöneticisi, 90'lı yılların başında gelen bir otomobil ile modern bir otomobil ile karşılaştırmayı teklif eder; bu elbette daha koruyucu bir özelliktir. Dolayısıyla, bilgisayar yazılımı için de geçerlidir ve periyodik bir güncelleştirmeye ihtiyaç duyar.

Rachel'ı Örnek Olarak Düşünün

Bayan, Sydney'in kuzeyinden gelen iki çocuğu olan bir annedir. Ayrıca bilgisayar becerileri konusunda uzmandır, ancak tarayıcı yazılımını güncellemez. Sabit istekler almasına rağmen bilgisayar işletim sistemini yükseltmenin öneminden kaçınmayı itiraf ediyor. Eski bir sistemi tutmanın bir sonucu olarak, bilgisayar korsanlarının bilgisayarlarına kötü amaçlı yazılım eklemesine olanak sağladı ve ayrıntılarını aldı. Buna ek olarak, yetkisiz işlemleri belirttiğini itiraf ediyor..Onun örneği, bilgisayar korsanlarının kötü amaçlı yazılımları nasıl kullandığı konusundaki gerçek hikayeler arasındadır. Örneğin, Avustralya hükümeti, ekonomideki siber suçların maliyetinin 1,65 milyar ABD doları olacağını tahmin ediyor.

Her zaman çıkış yolu vardır

Siber suçların cezalandırılmasına rağmen, verilerinizin herhangi bir şekilde değiştirilmemesini sağlamak için yetersiz bir fiyata bir çıkış yolu vardır. Öncelikle, kötü niyetli yazılımları bilgisayar korsanlarına göre daha iyi anlayan Kimlik İzleme uzmanlarımız var. Suçluların web sitesinde tutulması, suçluların insanların ayrıntılarını ortadan kaldırıp kaldırmadığının belirlenmesi için çalışırlar. Bu nedenle, bir kişinin yapması gereken, bilgisayarını bilgisayar korsanlarına ve diğer potansiyel tehditlere karşı nihai olarak koruyacak birkaç adım izlemektir. Malımız en iyisidir, böylece sisteminizin güvence altına alınmasına kadar herhangi bir endişe yoktur.

Üç temel adım Kimlik İzleme'ye kayıt yaptırarak başlamaktır; bu, bilgisayarınızın güvenliğini sağlamanın ilk adımını oluşturmaktadır. İkincisi, işletim sistemini derhal güncelleyerek ancak daha sonra diziyi takip edin. Ardından, kullandığınız şifrenin yeterince güçlü ve güvenli olduğundan emin olun. Bu, aile üyelerinin adı, doğum günleri ve hatta adresleriniz gibi ortak kullanılan şifrelere yer vermez. Bu, büyük harflerden oluşan, küçük harflerden oluşan ve kimsenin tahmin etmesi mümkün olmayan bir kelimeyi kullanarak mümkündür. Bu, bilgisayar sisteminizi koruma sonuna damgasını vuracaktır.

Identity Watch, müşterileri en yeni siber güvenlik önlemleri sunarak bilgisayarlarını korumalarını sağlar. En yeni yüzyıl bilgisayar uzmanlarının yükselişini yaşıyor ve böylelikle bilgisayar korsanları oluyor; bu, başkalarının atlayamadığı en iyi güvenlik sağlamamız gerektiği anlamına geliyor. Son olarak, Kimlik İzleme'de oturum açarak, kendi bilgisayar güvenliği hakkında tekrar endişe edemez.

November 23, 2017
Malalt Tarafından Yapıcı Tavsiye Bu Malware'ten Uzak durmanızı sağlar
Reply