Back to Question Center
0

Semalt, E-Ticaret Şirketleri İçin SEO İpuçları Verme

1 answers:

Verdiği kolaylık, çeşitlilik ve değer üzerinden giderek daha fazla insanın yerine kullanılabilir alışverişe geçtiği tartışmasız bir gerçektir. Kalabalık çevrimiçi alana sahip olmak için, e-ticaret şirketlerinin sunulduğu yere uygun aramaları gerekir. Olduğu gibi, SEO hala e-ticaret şirketlerinin pazarlama stratejisinde kritik bir rol oynamaktadır.

Semalt Digital Services'in önde gelen uzmanları Jason Adler, e-ticaret faaliyetinizin gelişmesini sağlayacak 8 ipucu verir.

1: Etkileyici bir e-ticaret web sitesi tasarlayın

Aslında bu temel adımdır. Bu, takip eden her şeyin temelini oluşturur. E-ticaret web sitenizin gezinmesi, ilgi çekici olması ve yanıt vermesi kolay olun. Bunun için kullanıcıların sizinle alışveriş yapmak için geri gelmeye devam etmektir.

Bir e-ticaret web sitesi kurma becerisine sahip değilseniz başınızı çizmeyin. Semalt gibi şirketler, optimize edilmiş bir perakende web sitesi kurayla ilgili olacaktır. Bunun için, bir güvenlik kontrol sistemi, bir envanter izleme ve yönetim sistemi entegre oluyor, birileri oluşturacaklar. E-ticaret web sitelerinin etkinliğini ölçmek için web siteleri ve dönüşümleri takip etmek için birtakım araç var.

2: E-ticaret web sitesinin mobil boyutundan yararlanma

İnternet Perakendeci, 2015 yılında 104.5 milyar doları mobil e-ticaret satışlarında harcamıştır. Rakamların yukarı doğru çıkması bekleniyor, bundan yararlanmak için ölçülen kalmış. Her şey, perakende web sitenizi ayarla başlatmak. Flaş reklamlar ve açılır pencerelerin uzak tutun.

3: Araştırma, araştırma, araştırma

Ne tür bir içerik koymanız gerektiğini ve hedef pazarın beğeneceği belirli anahtar kelimeleri / araştırmaları araştırın. Müşterilerinizin neler tutladıklarını anlamaya çalışın ve daha iyi yapın. Dikkatinizi açılış sayfalarına, ana sayfaya ve ürün sayfasına bakarak Google algoritmasına göre sıralamalarını ayır. Zarar vermeyi rekabeninizin kontrolü.

4: İlgili Bağlantılar

Gelenleri hala e-ticaret web sitenizi pazarlamada kritik bir rol oynamaktadır. Ürünlerinize veya web sitenize bağlanmak isteyen blog yazarlarına bakın ve onlarla birlikte çalışın. Ayrıca ürünlerinizin sosyal medyayla ilgili olanı bulabilir ve e-ticaret web sitenize indirirken ekleyebilirsiniz. 60'ın üzerinde araç var.Bu taktikleri kullanabilir.

5: Yeni içerik oluşturun

E-ticaret web siteniz statik açıklamalara sahip bir ürün kataloğu. Kendi blog'umuzu yaratarak yeni, anlayışlı içerik yayınlayarak bir nokta oluşturun. Perakende ürünlerinizin arasından farklı olarak bayramlarda hediye rehberi deneyebilirsiniz.

6: Müşteri incelemeleri iste

Müşteri yorumları, SEO'yu artırırlar. Bu şekilde düşünün;

ne kadar çok içerik (taze) alırsa.

7: Düzenli web denetimleri gerçekleştirin

Hataları yapmak normaldir. Daha fazla içerik ve web sayfası eklendikçe, hatalara daha çok maruz kalma eğilimi vardır. E-ticaret web sitesinde üç ayda bir kontrol yaparak eksik etiketler, komut dosyaları, yönlendirme, yinelenen sayfalar, ölü bağlantılar, eksik resimler ve başka bir hata olup olmadığını kontrol edin. Yükleme hızını, web sitesi güvenliğini ve daha fazla çok şeyi kontrol etmek için ücretsiz kullanılmış kullanın.

8: Etkilenen bir tabur oluşturulun

Blogcularla takım oluşturun ve e-ticaret web siteniz, ürünleriniz ve incelemeleriniz hakkında yazmalarını sağlayın. SEO ve web trafiğinizi artırmak için bir sosyal medya kampanyası başlatın.

Bu ipuçlarını kullan güçlü bir destek varlığı oluşturabilirsiniz. Rakipleriniz şoktan düşecek.

November 24, 2017
Semalt, E-Ticaret Şirketleri İçin SEO İpuçları Verme
Reply