Back to Question Center
0

Semalt Uzmanı: Neden Yüksek Kaliteli İçerik SEO İçin Önemli Bağlantı Bina?

1 answers:

Bağlantıların oluşması bir SEO yaklaşımının temel bileşenlerinden biri olmamakla devam etti. Linkler, belirli web sitelerinin güvenilirliğini doğrulamak için sayfa sırası alan adlarından geçer. Mevcut bağlantı kurma teknikleri, yararları bağlı olarak gelen bağlantıları çizecek içeriğin oluşturulduğu vurgu yapar.

Bağlantı kurmak için içeriği neden kullandığımızı anlamamız gerekir. Alan adı yetkilileri ve PageRank, web sitenize bağ sayısının ötesine odaklanmış ve Google bağlantılarının önemini ve kalitesini onaylar. Bir bağlantıyı bir atıf olarak kullanmak, değerli görür ve sırayla layık görülür.

Semalt Kıdemli Satış Müdürü Digital Services'in Ryan Johnson, büyük içeriğin neden ek avantajlarla birlikte geldiğini ve daha iyi yönlendirildiğini açıklamak için kuruyor.

İçerik Olmadan Bağlantıları Oluşturmanın Tehlikesi

1. Spam tetikliyor

Google, herhangi bir destekleyici bilgi için içerik içerik yayınlayanlara dikkat et ve bir sıralama cezası ile sonuçlanabilecek bir uyarı ister.

2. Yazı tipi bulunabilirliği

Editörler büyük bilgiler için açılanlar, düzenleme ve yayınlama için içerik en yüksek otoriteye olan talep artmaktadır.

3. Anahtar kelime fırsatları

Anahtar kelimeler, yapı bağlantılarının vazgeçilmez bir parçası olmayı devam etmektedir. Bağlantıda bulunan yoksa, belirli bir anahtar kelimenin optimizasyonu kaybedilebilir.

4. İtibar fedakarlıkları

Bilgi birleşiminde oluştuundur kaybolup bulanık olabilecek, içerikle bağlantı yayınlamakla birlikte gelen marka itibarı gibi ileriye dönük kazançlar.

5. Yetki etkileri

İçerik gönderirseniz veya şüpheli görürseniz, yetkinizle karşı karşıya kalabilirsiniz.

6. Bağlamdan boşluklar

Bağlantınızı bağlamaya ve boş bir bağlantı ile yayınlayarak, beğeninize en uygun trafiği almaya fırsat bulamazsınız.

İçeriği Olmayan Linklerin Kazanılacağı Firma Günleri Var

1. Kırık link binası

SEO için kötü sayılan kırık linkleri kendiliğinden temizleyen bir yazılım aracının teknik tekneleri vardır, daha sonra bunları onarımcılar için webmaster'a gönderebilirsiniz. Sunulan kırık linklerin hepsi için, içerikteeyi vermek için bu linkten yararlanmak elde edersiniz.

2. Yorumlar ve forumlar

Forumların uzmanları katı hale geldi, yorumlar ve forumlar arasında bir web sitesine bir bağlantı gizlemek için büyük bir içeriğe sahip olmak.

3. Hayırsever

Bu, yetkilileri geçmediği için bağlantınızı Herhangi Bir Google ceza kefili ile postalamanın kolay bir yolunu sunar. Bu şekilde, bağlantı ile oluşturulan yönlendirme trafiğinden yararlanabilirsiniz.

4. Donör, ortak tanıma listeleri

Bir şirket veya ortaklık kurmak veya web sitelerinin para bağışlamak, ana sayfada bir bağlantı kazanabilir.

5. Kaynak listeleri

Online bir organizasyona destek vermek boyutu yüksek kaliteli bir bağ kazandırabilir.

6. Görüntüler

İnsanlar yüksek kaliteli görüntü ve çekirdeği kullananların öz kaynak kaynağı bağlantısına başvururlar.

Sonunda, içeriksiz bağlar kurmak için izin verilir ve verdikleri alan adı yetkisinde tam değerini elde edebilir. Bunun gibi avantajlarla birlikte bulunmakla birlikte, içerik tabanlı bağlantı kuruma en etkili ve en güvenli seçenektir. İçerik, SEO'nun başlıca gücünü oluşturmaktadır.

November 24, 2017
Semalt Uzmanı: Neden Yüksek Kaliteli İçerik SEO İçin Önemli Bağlantı Bina?
Reply