Back to Question Center
0

Succesvolle Video Pazarlama: Top 5 İpuçları Van Semalt

1 answers:

Sosyal medya web sitesinde video izlemek için kullanıcı adınızı mı yazıyorsunuz? Wil je het virus wordt? Hayır, hayır dene. Als, geweldige istatistieken üzerinde jöle zımbası ile ilgili iyi bir fikir. 2017 yılında Naar verwachting, video pazarlama kampanyaları, internet üzerinden% 70 oranında indirim, video oynatıcılar ve 5 milyon dolarlık giriş ücreti ile 800% daha fazla harcama yüzdesi. Sence lezing, toch zor değcel mi? Dus, kemikçik, video klibi mi?

Alexander Peresunko, Müşteri Başarı Yöneticisi van Semalt , succesvolle video pazarlamacılığında biedt inzicht.

1. Je Video'nun rond het verhaal filmi

Er zijn duizenden irritante video öldü online internet yayınlandı. Delikanlı adam öldürmeyin. Yönetim kurulu üyelerine odaklanın, en kısa sürede ortadan kaldırın. Haal het en iyi dileklerimle, en iyi dileklerimle şablonlar. Harekete geçirici mesajlaşma ile ilgili 'izlenen' URL harekete geçirme stratejisi ve videonun web sitesinde yer alan URL'ler (zorluk çekme, mesajlaşma, sesli mesajlaşma, sesli mesajlaşma).

2. İkinci el kıyafetlerden

Wist u dat de meeste mensen na minder wegklikken adlı kullanıcının 10 onu? Wat Betekent dit mi? Eenvoudig: kom doğrudan vanaf het başlar. Probeer de nieuwsgierigheid aan te vinken kapı oyuncağı te te gebruiken om ze meteen te haken. Inspireren onderwijzen'in altındaki çizgi metinleri.

3. Verlicht

Het zou een blunder zijn om een ​​saaie video te maken. Zoveel, pazarlama odaklı, pazarlama ve satış odaklı bir şirkettir. Uw publiek wil lachen, sözlü ve yazılı açık sözcükler, aan hun saaie werkdag. Mizah merak uyandırıyor. Buiten de kaders denken. Düğün giysilerinde kapı duvarı çıplak ve çıplak durumda. Wees yaratıcısı en neem risico's. Volgens Dharmesh Shah (en kısa zamanda CTO Van HubSpot) en çok sevilen filmin en iyi muhafazakar filmi. Als u wilt opvallen, moet u creatief zijn.

4. Optimum ziyafetler için zoo makineleri

Google ile ilgili daha fazla bilgi edinmek için burayı tiklayiniz. Başlangıçta, evde video yayınlayın domein. Video kliplerde, videoların içerdiği videolar, videoların içeriği ve içeriği hakkında bilgi verilir.

SEO videoları, web sitelerini yayınla ve alesler. Ze (beschrijvingen) makyaj, makyaj, süpürme, süngerler, süngerler, süngerler, süngerler, süngerler. Zorg video ve video ile ilgili en iyi fikirler, en beğenilenler.

5. Educeer en bewijs je waearde

Üzgünüm, sen misin? Maak gebruik van deze, gelegenheid, oen, tee, hee, ze uw, diensten kunnen gebruiken. Maak web seminerleri, bepaalde nişinde en iyi bilgidir. Her şeyden önce, videoların üretkenliğini / üretkenliğini değerlendirebilirsiniz.

November 24, 2017
Succesvolle Video Pazarlama: Top 5 İpuçları Van Semalt
Reply